Błyskawiczny przebieg składania PIT

Przeznaczyliśmy mnóstwo czasu, by stworzyć dla Państwa prosty w obsłudze i szybki w działaniu program do rozliczania oświadczeń podatkowych przez Internet. Dzięki naszemu narzędziu rozliczenie PIT za 2013 rok może być banalne i szybkie jak nigdy wcześniej. Nakłaniamy do zapoznania się z niżej zamieszczonymi informacjami oraz szczegółami funkcjonowania programu.

Class and teacher gatherd around laptop

Mamy nadzieję, że każdy, kto z niego skorzysta doceni zalety wynikające przede wszystkim z oszczędności czasu, który swego czasu zmuszeni byli Państwo spędzić na ręcznym wypełnianiu deklaracji oraz wyczekiwaniu w rozległych kolejkach na poczcie i w ”skarbówce”. Dosyć tego! Czas przenieść tą strefę życia do wirtualnej rzeczywistości i korzystać z wygody, jaką dają e-deklaracje.

Proces uzupełniania formularza potrwa jedynie kilka chwil, a rozpoczyna się od wybrania odpowiedniego typu oświadczenia. Do wyboru są różne: podatek dochodowy od osób fizycznych dwadzieścia osiem, podatek dochodowy od osób fizycznych trzydzieści siedem, PIT-36 i bardzo dużo innych. W razie wątpliwości trzeba skorzystać z wyjaśnień umieszczonych w programie i zeznaniu podatkowym. Po wpisaniu wszelkich niezbędnych informacji tj. swoich danych oraz tytułów na podstawie, których pozyskują Państwo przychód, można również zaznaczyć przysługujące Państwo ulgi oraz zadecydować o wsparciu wybranej organizacji pożytku publicznego i przekazaniu na jej rzecz jednego procenta swojego podatku. W razie pojawienia się omyłek – program będzie informował o tym podczas wypełniania.

Ukończony i odpowiednio uzupełniony formularz e-deklaracji można wydrukować i złożyć w standardowy sposób albo przesłać bezpośrednio do systemu.

Comments are closed