Już nie musisz wybierać się do Urzędu Skarbowego, jest sposobność szybciutko i bezpiecznie rozliczać się z podatku przez sieć.

Podatnik, w terminie do 30 kwietnia, musi złożyć, w określonym dla swojego miejsca zamieszkania Urzędzie Skarbowym, rocznego podsumowania podatkowego. W podsumowaniu PIT 2014 , wypełnionym według ustalonego regułami wzoru, powinny zostać wykazane uzyskane w przeciągu roku ciężary fiskalne objęte bezzwrotnym świadczeniem na zasadach ogólnych.

W deklaracji należy zaznaczyć wysokość podatku dochodowego, a także informację o wpłaconych do fiskusa przedpłatach na należność podatkową – jeśli takowe wystąpiły.

druk Pit 37 przez internet

Autor: „PictureYouth”
Źródło: http://www.flickr.com

Już nie musisz chodzić do Urzędu Skarbowego, jest możliwość szybko a także bezpiecznie rozliczyć się z podatku przez sieć. Nie musisz nic ściągać i instalować niekorzystne programy na własny komputer, musisz posiadać tylko dojście do Internetu gdzie wpiszesz i złożysz zeznanie podatkowe Pit 37 online! Najprostszą formą składania informacji jest przekazanie go w punkcie podawczym skarbówki. Możliwe jest również przekazanie deklaracji formą opcjonalną. Popularne stało się wypełnianie zeznania podatkowego w formie dokumentu elektronicznego od razu do fiskusa wspólnie z uzyskaniem biurowego poświadczenia odbioru.

Wypełnianie świadczenia Pit 37 online za pomocą sieci nie wymaga posiadania e-podpisu. Badanie podatnika przeprowadza się przy udziale pięciu elementów osobowych dotyczących płatnika: NIP albo numer PESEL – w zależności od płatnika, imię (pierwsze), nazwisko, data urodzenia, wartość przychodu wskazana w oświadczeniu lub rocznym podliczeniu podatku za rok podatkowy o dwa lata wcześniejszy niż rok, w którym jest przedkładany formularz elektroniczny. Wysłanie Pit 37 online (druk Pit 37 online) to przyjazny, szybki, niezagrożony sposób na roczne rozliczenie podatkowe. Dodatkowo, rozliczanie PIT online, nie przysparza niekoniecznych formalności i wydatków. Przez to mamy również gwarancję poprawnego wypełnienia druku ze wszystkimi dodatkami.

Comments are closed