Komfortowa metoda wypełniania PIT-u

W obecnych czasach coraz więcej czynności robimy obracając się w wirtualnej rzeczywistości. To nadzwyczaj funkcjonalne mieć szansę wykonywać istotne dla nas rzeczy siedząc przez ekranem laptopa. Jeśli więc korzystacie Państwo, na co dzień z dóbr techniki w postaci robienia internetowych zakupów lub zlecania internetowych przelewów w banku, nastąpił także czas na elektroniczne składania deklaracji PIT.

Dzięki uszykowanemu przez nas programowi doroczne rozliczenie odbędzie się błyskawicznie i sprawnie jak nigdy wcześniej. Poniżej umieszczone informacje pomogą Państwo zrozumieć zasady jego działania, a niezdecydowanych przekonać do przejścia na elektroniczny rodzaj rozliczeń.

keyboard-338513_1280Najpierw wybierają Państwo rodzaj składanego zaznania podatkowego. Jeśli nie wiedzą Państwo jak wypełnić PIT 37 albo PIT 36, albo nie wiedzą Państwo, czym odróżniają się wyróżnione formularze, trzeba starannie zapoznać się z informacjami umieszczonymi w naszym programie. Informacje te mają za zadanie ułatwić Państwu proces wypełniania zeznania podatkowego i udzielać potrzebnych porad.

Uzupełniając formularz trzeba podać swoje dane oraz wskazać wysokość i tytuł uzyskiwanych przychodów. Oprócz tego, nasz program daje szansę skorzystania ze wszystkich przysługujących Państwu zniżek, które wskazać trzeba w oświadczeniu. Na koniec trzeba jeszcze podjąć decyzję o podarowaniu 1% podatku na rzecz oznaczonej organizacji pożytku publicznego.

Comments are closed