Przydatne wskazówki odnośnie podatku dochodowego od osób fizycznych za 2013 rok.

Na wstępie roku 2014 każdy podatnik został zobligowany do złożenia zeznania podatkowego za rok poprzedni. Pragniemy przypomnieć, że rozliczenie PIT za 2013 może być dla Państwa niebywale komfortowe a także błyskawiczne jeśli będzie to zrobione drogą internetową.

scrubble ułożone w słowo tax

Autor: Simon Cunningham
Źródło: http://www.flickr.com
Ta opcja jest całkowicie nieodpłatna, nie ma niewidocznych opłat i nie należy ani nawet wychodzić z mieszkania, albowiem cały proces od od początku do końca można zrobić na każdym komputerze z dostępem do Internetu. Bez zdenerwowania a także pośpiechu, siedząc wygodnie w domowym zaciszu, uzupełniamy zeznanie podatkowe w przygotowanej do tego celu specjalnej aplikacji, żeby na koniec jednym kliknięciem przesłać nasz PIT do Urzędu Skarbowego. To wystarczy żeby rozliczenie za rok 2013 załatwić.Każdy podatnik może wykonać to totalnie sam, bowiem aplikacja przeprowadza użytkownika niezwykle umiejętnie przez calutki ten proceder. Jeśli będziemy czytać uważnie wszelkie wskazówki i informacje to praktycznie nie mamy możliwości wpisać źle danych. Niemniej jednak, jeśli zajdzie taka potrzeba aby dopytać o jakieś zagadnienia to na pomoc nadchodzi infolinia podatkowa gdzie fachowcy odpowiadają na zadane pytania. Więcej w temacie wypełnienia PIT 2014 można znaleźć wchodząc na stronę – www.Pitax.pl.

Niekiedy można spotkać się z pytaniami typu „Czy rozliczanie się przez Internet jest bezpieczne?”. Otóż oznajmiamy, że jest wyjątkowo bezpieczne, podatnik nie musi przejmować się, że jego dane zostaną przechwycone, gdyż te informacje przed wysłaniem są szyfrowane. W taki oto sposób dostęp do tych informacji ma cały czas wyłącznie użytkownik, który je wprowadził.
Rozliczanie się online to po prostu oszczędność pieniędzy i czasu.

Comments are closed